Ukončení školního roku – besídka

Dne 28.4. proběhl poslední den školního roku 2023/2024.  Tento den jsme zakončili tradičně besídkou, vystoupením žáků celé školy pro rodiče a příbuzné. Žáci si připravili pár básní, říkadel, společných písniček,  dokonce i jeden žák zahrál skladbu na flétnu. V průběhu programu nás doprovázely i děti z mateřské školky, které měly též připraven program. Na závěr jsme předali ocenění za sběr papíru, matematického klokana, úspěchy za kresbu “ Toyota“. Po společném programu jsme se po třídách rozutekli do různých koutů naší školní zahrady a žáci dostali očekávané vysvědčení, které bylo i vstupenkou do letních prázdnin.

Děkujeme za hojnou účast rodičů a příbuzných. Přejeme krásné léto a budeme se těšit zase opět v září.

Více fotek ke zhlédnutí na FB stránkách školy: https://www.facebook.com/zslogo