Ve středu 29.1. jsme pro žáky uspořádali pyžamovou párty. Nechyběla sladká odměna za vysvědčení v podobě zmrzlinového poháru, který si žáci sami připravili. V pyžámkách si užili módní přehlídku, tanec a polštářové soutěže.


Ve středu 29.1. jsme pro žáky uspořádali pyžamovou párty. Nechyběla sladká odměna za vysvědčení v podobě zmrzlinového poháru, který si žáci sami připravili. V pyžámkách si užili módní přehlídku, tanec a polštářové soutěže.

