ŠD, internát – JABLÍČKOVÉ ODPOLEDNE

Ve středu 24. 9. jsme si v ŠD a internátě uspořádali jablíčkové odpoledne. Žáci tvořili veselé jablíčkové svačinky, malovali jablečnou výzdobu a cvičili s motorickým padákem. Proběhla i ochutnávka jablek, ale ne jen tak obyčejná. Během ochutnávání nemohli používat své ruce. Krásně jsme si zpříjemnili dnešní chladné odpoledne.