Dnes jsme se vydali na vycházku do zvířecí farmy v Choustníkově Hradišti. Některé děti přinesly tvrdý chléb i ostatní pečivo pro zvířátka. Čekalo nás přivítání pana starosty Ing. Jana Vogla, který se dětem věnoval a vyprávěl jim nejprve o životě dravců. Děti viděly káně a mohly si ho i pohladit. Pak jsme šli k ovcím, bylo jich 33 kusů. Poznaly jsme salaš, ze které jsme mohly ovce krmit. Po celu dobu dávaly děti pozor, aby se dozvěděly více. Prostředí kde žijí, čím se pasou, na co se používá vlna. Poté jsme mohly hřebelcovat oslici, která čekala hříbátko. Stejnou formou jsme navštívili králíky, slepice a loveckého psa. Na závěr si děti pohrály na velké dřevěné lodi. Děti mely velké množství otázek, což je pro nás vždy ukazatel jejich zájmu. Pan starosta jim na všechny jejich otázky odpověděl a přidal i pár vtipných historek. Všem se nám tento výlet líbil.

Celá fotogalerie zde:

https://www.rajce.net/a16486096