AKCE V ŘÍJNU

3. 10. 2018 - odpolední návštěva útulku DKNL

4. 10. 2018 - dopravní hřiště DKNL odjezd v 10:00

10. 10. 2018 - začínají odpolední zájmové aktiity (kroužky)

15. 10. 2018 - beseda s městskou polcií

17. 10. 2018 - odpoledne pěvecká soutěž DOREMI

29. 10 a 30. 10. 2018 podzimní prázdniny

AKCE V ZÁŘÍ 2018

Pátek 7. 9. 2018 - zahájení sběru papíru, informace v notýsku

Středa 12. 9. 2018 odpoledne výlet do ZOO

Středa 19. 9. 2018 odpoledne výlet Braunův Betlém

Pátek 21. 9. 2018 Zdravá pětka - výukový program

Středa 26. 9. 2018 odpoledne drakiáda

Evropa našima očima

Rádi bychom Vás, milí rodiče a účastníci našeho červnového putování s papouškem po Evropě, seznámili se zhodnocením tohoto projektu nejen na naší škole, ale po celé ČR. Na níže uvedeném odkazu si můžete pročíst závěrečné zprávy a prohlédnout fotky jak z našeho Evropského dne, tak i z ostatních vybraných škol.

Pro připomenutí uvádím, že projekt "Evropa otevřená všem, škola otevřená všem" byl vyhlášen Domem zahraničních služeb (s podporou MŠMT) a cílem byla regionální podpora institucí i jednotlivců v jejich zapojení do Programu celoživotního učení.

Stránky projektu Evropa našima očima

Akce S papouškem po Evropě

S papouškem po Evropě

V týdnu 3. - 7. června probíhá projekt "Evropa otevřená všem, škola otevřená všem"  -  "S papouškem po Evropě". Projekt probíhá za podpory MŠMT, Domu zahraničních služeb a Národní agentuře pro evropské vzdělávací programy. Během pěti dní děti navštíví jednotlivé evropské státy a seznámí se s evropskou kulturou, sportem, stravou, literaturou a pohádkami pro děti. V jídelníčku se objevují jídla z Itálie, Řecka, Německa, Maďarska,... Promítají se cestopisy a prstem na mapě mohou děti cestovat v encyklopediích, na nástěnkách a při práci s výukovými programy na PC. A ve středu nás čeká dvouhodinový výlet po Evropě... Odpoledne pak děti ve školním kině shlédnou cestopisnou pohádku a pro dospěláky pracovníci Domu zahraničních služeb připravili seminář o celoživotním vzdělávání. V rámci projektu nás ještě navštíví žáci ze ZŠ v Trutnově a děti z místní MŠ.

Dotace z ESF

Projekt: EU peníze školám

Naše škola zažádala o dotaci z Evropských sociálních fondů - Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Žádost byla schválena a v současné době již budeme na základě výběrového řízení přistupovat k realizaci první fáze projektu.

Read more: Dotace z ESF