Doremi

17. 10. se v naší škole konala pěvecká soutěž DOREMI. Soutěže se zúčstnily jak družinové, tak internátní děti. Poděkování patří porotě, která každý výkon patřičně ohodnotila a udělila body. Na konci soutěže následovalo závěrečné vyhodnocení a rozdávání cen. První místo obsadil Tomáš H. s písní Kozel. Na druhém místě byla Glórie s hezkou českou písničkou - Okolo Hradce. Třetí místo obhájila Kája a Štěpa. Gratulujeme!

Zdravá 5

Program seznamuje žáky s 5 základními zásadami zdravého stravování – správným složením jídelníčku pomocí výživového talíře, pitným režimem, základy správného nákupu, důležitostí výživy pro lidské tělo a přípravou zdravé svačinky. Na každé téma je připraven soutěžní úkol, který plní žáci rozdělení do skupinek a pro svůj tým sbírají „pětky“. Na závěr si odnesou malé odměny Zdravé 5.

Útulek

Ve středu 3. října jsme navštívili útulek ve Dvoře Králové. Viděli jsme ukázku výcviku pejsků - agility a práci služebního psa.