Princ Bajaja

V nedalekém hospitalu Kuks jsme měli možnost shlédnout velmi známou pohádku. Českou klasickou pohádku Boženy Němcové Princ Bajaja v originálním provedení s dobovými replikami historických kostýmů, zbroje a dalšími skutečnými rekvizitami předvedli dětem herci z Pěnkavova dvora v Takoníně. Princ Bajaja je tu skutečný rytíř, který jezdí na skutečném koni, umí bojovat, recitovat verše, ovládá různá řemesla a kejkle, hru v šachy, jen aby pobavil princeznu.

Plavání

Jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili plavecké školy v Hořicích. Neplavci se hravou formou seznamují s vodou a plavci se zdokonalují v plaveckých stylech a skocích.

Bowling

Odměnou za vysvědčení byla návštěva Dvora Králové. Zahráli jsme si bowling a ochutnali skvělé palačinky.