Sběr papíru

Po celý školní rok jsme sbírali starý papír, vozili vše převázané a zvážené a paní učitelky vedly evidenci přijatého sběru. První červnový týden tedy nastal čas, abychom vyhodnotili a odměnili sběrače, kteří se snažili a starého papíru přivezli nejvíce. Ze získaných peněz se našim žákům platí různé vstupné na kulturní akce a také autobus např. na školní výlet. Všem žákům i rodičům, kteří se zapojili do sběru papíru, děkujeme za účast!

 

Soutěž tříd:

1. místo - 2. A - 4447 kg

2. místo - 1. A - 2775 kg

3. místo - 3. třída - 1772  kg

4. místo - 4. třída - 743 kg

5. místo - 2. B - 335 kg

 

Nejlepším sběračem starého papíru se stal Patrik Horčička z 2. třídy.

Ke sběru papíru se přidaly i některé děti z mateřské školy - nejvíce přinesl Tomáš Hlava 354 kg starého papíru.

Prohlédněte si naši školu

 

 

© Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická