Besídka na závěr školního roku

Školní rok 2012/2013 jsme zakončili nejen předáním vysvědčení, ale i závěrečnou školní besídkou pro rodiče.

Přejeme všem našim žáčkům, absolventům a jejich rodinám pěkné a pohodové léto plné bezvadných zážitků!

Vyhlášení sběru starého papíru a nápojových kartonů

Po celý školní rok jsme sbírali starý papír a nápojové kartony, vozili vše převázané a zvážené a paní učitelky vedly evidenci přijatého sběru. Poslední červnový týden tedy nastal čas, abychom vyhodnotili ty, kteří se snažili a starého papíru a nápojových kartonů přivezl nejvíce. Ze získaných peněz se našim žákům platí různé vstupné na kulturní akce a také autobus např. na školní výlet. Všem, kteří se zapojili, děkujeme!

Život v lese

Kdo se stará o les? A kdo o zvířata? Jaká zvířata žijí v našich lesích a které houby je dobré nesbírat? Jak dlouho trvá, než ze semenáčku vyroste strom vhodný k pokácení? A co potom se dřevem dál? Odpovědi na tyto otázky (a na mnoho dalších) nám dnes řekl lesní pedagog Václav Lokvenc, který nás prožitkovou formou seznámil se životem v lese.

Olympiáda

VI. ročník Olympiády proběhl letos ve středu 19. června i přes horké počasí. Tradičně nás přijeli navšívit také absolventi školy a spousta rodičů. Všech 10 disciplín probíhalo pod heslem fair - play, do soutěží se zapojili i rodiče a nejlepším závodníkem se stal Petr Vanický, který si odnesl nejvíce medailí.

Výlet do ZOO

Každoroční výlet do ZOO je oblíbenou akcí ke konci školního roku. Návštěva afrických zvířat byla zpestřena novými atrakcemi, které v ZOO letos postavili.