Plavecký výcvik

Od března do června jsme se účastnili plaveckého výcviku v Hořicích v Podkrkonoší. Plavecký výcvik jsme si užívali. Instruktoři na nás byli moc hodní. Učili jsme se nejen jednotlivé plavecké styly, ale také jsme si užili mnoho zábavy. Hráli jsme vodní pólo, lovili jsme puky ze dna bazénu, hráli si s míči, stavěli vodní věže a podobně. Nejvíce se nám líbila vodní trampolína. Někteří z nás vyzkoušeli skok ze skokánku. Instruktoři vyzkoušeli naši výdrž a statečnost, když jsme plavali přes celý bazén. Po výcviku jsme se mohli zahřát ve vířivce, za což jsme byli vděční. Při naší poslední hodině jsme závodili. Vítěze čekala odměna v podobě diplomu a malé pozornosti. Výcvik se nám líbil, instruktorům moc děkujeme a už se nemůžeme dočkat dalšího kurzu. 

Prohlédněte si naši školu

 

 

© Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická